background-404
Naplnenie obsahu

Potrebujete naplniť svoje web stránky?

Na to, aby ste mali web, nepotrebujete poznať každý detail jeho tvorby. Stačí mať jasnú predstavu, čo od neho očakávate a ako by mal vyzerať.

Nemusíte si robiť logo, písať texty, fotiť a točiť videá. Nemusíte ani hľadať ľudí, ktorí vám web stránku urobia. Zabezpečíme vám obsah v top kvalite.

Sme tím developerov, dizajnérov, copywritterov. A myslíme si, že nový web nemusí byť niekoľko tisícová položka vo vašom rozpočte.

Tiež si myslíme, že ho potrebujte hneď. Preto vám garantujeme dodanie do 7 dní od získania podkladov z vašej strany. 

Doplnkové služby

Pokryjeme kompletne vašu web stránku

Napíšeme vám texty

Naši copywritteri vám vytvoria texty tak, aby ste vďaka nim spustili alebo zvýšili predaj vašich produktov. U niektorých klientov sa nám to podarilo v priebehu prvých 3 mesiacov o desiatky percent. 

Vytvoríme logo

Grafickí dizajnéri s desaťročnými skúsenosťami vám navrhnú jednoduché, elegantné a moderné logo, ktoré bude vystihovať vaše podnikanie, bude sa ľahko prispôsobovať a bude určené na všestranné použitie. 

Zabezpečíme fotografie

Ilustračné fotky predávajú. Môžeme vám ich stiahnuť z fotobanky alebo spraviť vlastné vďaka spolupráci s profesionálnymi fotografmi. Ceny na fotobankové fotky alebo kalkuláciu na profesionálne fotenie vám pripravíme podľa individuálnych požiadaviek.