Na čo sa môžete u nás spoľahnúť?

Zopár dôvodov, prečo si vybrať nás

Rýchle spustenie webu

S naším krabicovým riešením vytvárania web stránok sme sa snažili čo najviac urýchliť proces tvorby webu. Vaše web stránky tak vieme spustiť už do siedmich kalendárnych dní od dodania všetkých potrebných podkladov.

Profesionálny support

Aj po odovzdaní webu naša spolulpráca pokračuje. Máte možnosť nás osloviť v rámci trojmesačného bezplatného supportu. Po uplynutí tejto doby, ak potrebujte robiť zmeny, kontaktujte prosím za týmto účelom náš support.

Veľký výber tém

Snažíme sa pokryť čo najväčší obsah tém či profesií. Preto u nás nájdete každý týždeň nové tématické dizajny, aby ste aj vy našli vizuál na svoj druh podnikania. Pokiaľ ste nanašli vo výbere ten svoj, dajte nám tip.

Naplníme vaše stránky

Vieme, že začínajúci podnikatelia majú problém dodať všetky podklady, ktoré požadujeme k výrobe web stránok. Preto nás môžete osloviť aj s dodaním textov či výberom fotografií.

Z pohodlia domova

Ďaľší z dôvodov, prečo sme tento projekt spravili. Všetko vieme vyriešiť online, bez nutnosti sa osobne stretnúť. Tým pádom sa aj znižujú klientské výdavky.

Vidíte online proces

Pri tvorbe web stránok dostanete od nás link spolu s s menom a heslom, kde sa môžete prihlásiť a vidieť proces tvorby vašich budúcich web stránok. Takto vidíte proces, a máte to celé pod kontrolou.

Online konzulačný chat

Ak ste si nie istý či je daný vizuál ten pravý pre vaše podnikanie, napíšte nám na chat, a spolu to prekonzultujeme. Alebo nám nechajte vaše telefónne číslo a budeme vás v danej veci kontaktovať.

Skúsení tím

Náš tím sa venuje oboru grafiky, web dizajnu a tvorby textu celý svoj profesijný život. Preto sa môžete spoľahnúť na to, že vieme čo robíme a prečo to tak robíme, ako to robíme.

Priaznivé ceny

Náš projekt je vytvorený aj preto, aby klient mohol mať svoje web stránky za priaznové ceny. Aj s obmedzeným rozpočtom nájdete vizuál s nízkou cenou a rýchlym vyhotovením.